KOLIK BUDE STÁT OPRAVA AUTOMATICKÉ PŘEVODOVKY?

Stále často se setkáváme s telefonáty např: Dobrý den, mám BMW XXX a nejde mi zařadit, kolik to bude stát? Alespoň orientačně? Ano! Orientačně si můžu vymyslet cenu jakou chci, ale chci si vůbec takovou cenu vymýšlet? Nechci!
Není žádný způsob, jak toto říct … tedy prozatím, než se problém důkladně rozebere kvalifikovaným technikem. Po provedení kontrolních testů vám může technik říci, zda máte v převodovce problém, nebo zda je problém se systémy vozidla, které ovládají převodovku.

Ale ani pak vám nemůžeme říct cenu, tedy zatím ne úplně. Pokud je problém v počítačovém systému, technik bude muset provést další diagnostiku, aby zjistil konkrétní příčinu problému. To může trvat půl hodiny, nebo i několik hodin, v závislosti na problému. Jakmile zjistíme konkrétní problém, budeme vám schopni poskytnout „poměrně“ přesný odhad nákladů na opravu vašeho vozu.

Pokud se problém vyskytne uvnitř převodovky, budeme schopni poskytnout pouze orientační cenu, na základě typu poškozené převodovky. Přesný rozpočet, můžeme stanovit až po případné revizi automatické převodovky, kdy převodovku vyjmeme z vozidla a po demontáži zjistíme rozsah poškození a potřebné díly k její opravě.

U některých převodovek, můžeme orientační cenu za opravu přímo určit, pouze na základě diagnostiky. Mějte ale na paměti, že tato cena je také pouze orientační a není možné s ní na 100% počítat.

Mějte i na paměti pravidlo, že nikdo není schopen určit na základě prvotní diagnostiky přesnou cenu za opravu vaší automatické převodovky, tedy pokud se nejedná o případnou výměnu za celý nový komponent.

Jakékoliv určení ceny mimo tato pravidla, považujeme vůči zákazníkovi za hazard s jeho peněženkou a za neseriózní jednání každé specializované firmy na automatické převodovky.