O nás

Vítejte na stránce AUTOMATICKÉ PŘEVODOVKY PRAHA s.r.o., vašem spolehlivém partnerovi pro opravy a údržbu automatických převodovek. Ale jak vlastně náš příběh začal? A co dělá naši firmu tak unikátní? Pojďme se podívat blíže.

Bylo to před několika lety, kdy jsme si uvědomili, že majitelé vozidel s automatickými převodovkami často bojují s hledáním odborného a spolehlivého servisu. Rozhodli jsme se tedy spojit své síly, zkušenosti a vášeň pro automobilový průmysl a založit firmu zaměřenou právě na tento segment trhu. Chtěli jsme nabídnout našim zákazníkům nejen kvalitní služby, ale také transparentnost a osobní přístup.

Naše ideální zákazníky tvoří majitelé vozidel s automatickými převodovkami, kterým záleží na bezproblémovém provozu svých aut. Ať už jde o řidiče rodinných vozů nebo sportovních strojů, všichni si u nás najdou to, co potřebují.

Co nás odlišuje od konkurence? Zaměřujeme se především na opravy a údržbu převodovek DSG, S-tronic, PowerShift a planetových převodovek. Provádíme diagnostické služby a poradenství v oboru, opravujeme některé druhy ventilových bloků a mechatronik, které dokážeme kódovat i klonovat a aktualizovat na softwaru. Neustále se učíme novým technologickým postupům při řešení oprav automatických převodovek. Nejsme nijak závislý na poskytování informací od výrobců či prodejců převodovek, za roky praxe jsme se naučili být soběstační při opravách a veškeré opravné postupy si stavíme sami.

Naše síla spočívá v tom, že servis převodovky u nás probíhá s kompletním průvodem zákazníka. Seznámíme ho se skutečným poškozením a společně najdeme nejlepší řešení. Navíc máme více než 200 převodových skříní na náhradní díly a to přímo na našem vlastním skladu, což nám umožňuje zkrátit čekací dobu na opravy.
Disponujeme rovněž vlastním skladem, kde neustále držíme zásobu všech spotřebních materiálů, filtrů a zhruba 65 druhy olejů pro automatické převodovky.

V dnešní době jsme tedy schopni okamžitě reagovat na jakékoliv vozidlo, které přijede na pouhou výměnu oleje, na diagnostickou relaci, nebo na opravu. Ostatní díly pro opravu převodovek nám dodávají naši partneři primárně ze zahraničních skladů.

Zákaznická spokojenost je pro nás klíčová hodnota. Proto se můžete těšit na pozitivní recenze od zákazníků, kteří již vyzkoušeli naše služby.

Proč si tedy vybrat právě AUTOMATICKÉ PŘEVODOVKY PRAHA s.r.o.? Jsme odborníci ve svém oboru, nabízíme transparentnost a individuální přístup ke každému zákazníkovi. A hlavně - děláme to s láskou k autům a s respektem k vašim potřebám.

Těšíme se na spolupráci s vámi a přejeme vám mnoho bezstarostných kilometrů za volantem svých vozidel s automatickými převodovkami.

Náš kanál na Youtube: @automatickeprevodovkypraha9786