ZF filtr 0501226588A Pro BMW 540i Mild Hybrid

Naše společnost představuje nový produkt, který si zamilují všichni fanoušci automobilů a mechanici - nedostatkové filtry automatické převodovky. Tyto filtry jsou speciálně navrženy pro model ZF 8HP70 a nesou kód 0501.226.588A.

Jde o velmi očekávaný produkt, který je momentálně dost těžko k sehnání na trhu. Díky své vysoké kvalitě a preciznímu designu totiž značně přispívají k lepšímu a efektivnějšímu fungování automatické převodovky, což zase zvyšuje celkový výkon vozu.

Tyto filtry jsou kompatibilní s několika modely vozů, včetně oblíbeného modelu BMW 540i. Nejedná se tedy o univerzální filtr, nýbrž o specifický díl, který byl navržen tak, aby splňoval požadavky konkrétních modelů a značek aut.

Pokud máte zájem o tyto filtry, měli byste je hledat pod originálním názvem BMW 24118743438. Toto je originální číslo dílu, které je uvedeno v katalogu BMW. Díky tomu můžete být jisti, že se jedná o originální a kvalitní produkt, který splní všechny vaše očekávání.

Pokud však nemůžete tyto filtry najít pod originálním číslem BMW, můžete je vyhledat také pod náhradním číslem ZF 0501228033 nebo 110929816. I když se může zdát, že se jedná o náhradní díl, můžete být ujištěni, že kvalita a funkčnost produktu zůstávají stejné.

V neposlední řadě musíme zdůraznit, že tyto filtry nejsou určeny pouze pro odborníky a mechaniky. Díky jasným a srozumitelným pokynům a specifikacím mohou být tyto filtry vyměněny i domácími kutily, kteří mají zájem o údržbu svého vozu.